Студентське наукове товариство

Наукове товариство філософського факультету – це один із органів студентського самоврядування факультету, який об’єднує студентів, аспірантів та молодих вчених, що активно займаються науковою роботою. Метою діяльності Наукового товариства є створення умов для розкриття наукового та творчого потенціалу осіб, які навчаються на факультеті, розвиток у них наукового мислення і навичок дослідницької роботи, популяризація різних галузей науки, розвиток інноваційної діяльності, організаційна допомога керівництву факультету в оптимізації наукової та навчальної роботи.

Членом товариства може бути кожний студент чи аспірант філософського факультету, який успішно навчається, активно займається або прагне займатися науковою діяльністю, також до Наукового товариства можуть приєднуватися молоді вчені факультету.

Пріоритетними напрямками роботи Наукового товариства є: формування культури наукового дослідження, ознайомлення студентського загалу з новітніми тенденціями філософської думки, розкриття творчого потенціалу студентів через участь у різноманітних заходах.

Традиційною на факультеті стала щорічна наукова конференція студентів та аспірантів «Харківські студентські філософські читання», у підготовці та проведенні якої беруть участь члени Наукового товариства. За результатами конференції видається збірник наукових праць. Протягом навчального року члени Наукового товариства беруть участь у наукових конференціях інших ВНЗ України.





Щорічно студенти філософського факультету беруть участь у Всеукраїнських та Регіональних конкурсах студентських наукових робіт та здобувають призові місця. Участь студентів у Всеукраїнських олімпіадах та турнірах з профільних предметів – ще один з пріоритетних напрямків діяльності Наукового товариства, що теж має відмінні результати.








Наукове товариство факультету плідно співпрацює з Науковим товариством університету.




Поряд з традиційними заходами члени Наукового товариства щороку розширюють пошук нових, цікавих форм.




Кожен член Наукового товариства, беручи участь у різноманітних заходах, має можливість публічно апробувати результати дослідження, навчитися вести дискусію, аргументувати власну думку, правильно використовувати посилання на першоджерела, практично задіяти у власному мовленні прийоми логіки та риторики.