КАФЕДРА УКРАЇНОЗНАВСТВА

 Новини кафедри українознавства

Шановні бакалаври та спеціалісти!

Якщо Ви бажаєте здобути ступінь магістра за спеціалізацією «Урбаністичні студії» (спеціальність «Культурологія»), звертаємо Вашу увагу на таку офіційну інформацію:

14 травня 2018 року розпочнеться реєстрація вступників для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальності «Культурологія» за денною формою навчання на основі ступеня вищої освіти або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста.

Подання заяв: до 18:00 5 червня 2018 року.

Складання додаткових фахових вступних випробувань для вступників, які вступають на основі ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня), здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки), розпочинається 14 травня та закінчується 31 травня 2018 року.

Прийом заяв і документів розпочинається 2 липня і закінчується 9 липня 2018 року для осіб, які вступають на основі результатів єдиного вступного іспиту та фахового вступного випробування.

З детальною інформацією щодо вступної кампанії можна ознайомитись на сайті
«Абітурієнт Каразінського».

Деталі про програму спеціалізації «Урбаністичні студії» – на сторінці кафедри українознавства http://philosophy.karazin.ua/ua/kafedra/news_ua/urban_studies.html та за телефоном: 707-51-92.