КАФЕДРА УКРАЇНОЗНАВСТВА

 Новини кафедри українознавства

Сьогодні – 80 років від дня народження професора,
доктора історичних наук В. І. Танцюри

ВЕЛЬМИШАНОВНИЙ ВАСИЛЮ ІВАНОВИЧУ!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого ювілею.

Багато років тому Ви нерозривно поєднали свою долю з рідною Alma Mater. Відтоді пройшли гідний шлях від студента, аспіранта, доцента до поважного професора, доктора історичних наук, завідувача кафедрою, видатного вченого в царині історії, талановитого керівника і шанованого учителя й наставника не одного покоління науковців-істориків. Ваша самовіддана праця, патріотизм та подвижництво на всіх щаблях викладацького та наукового шляху заслужили на глибоку шану з боку Ваших колег і учнів. 

Визнанням Вашого непересічного таланту педагога є не лише подяки, почесні грамоти, медаль, орден – відзнаки найвищого державного рівня, – понад 30 дисертацій, захищених молодими науковцями під Вашим керівництвом та за Вашої підтримки і допомоги є найпереконливішим аргументом на користь винятковості місця, яке сьогодні Ви з повним правом посідаєте в українській науці.
Бажаємо Вам, Василю Івановичу, зберегти на багато років шляхетну високість устремлінь, гуманність вчинків та невтомну енергію до великих звершень. Зичимо Вам міцного здоров’я, щасливого довголіття та всіх благ! Нехай яскраві промені Вашої енергії та благодатні зерна таланту педагога, вченого, організатора й керівника, засіяні Вами на ниві української історичної освіти та науки, зростають щедрим врожаєм успіхів, добра і любові! 

З глибокою повагою, 
колектив кафедри українознавства Харківського 
національного університету 
імені В. Н. Каразіна