КАФЕДРА УКРАЇНОЗНАВСТВА

 Новини кафедри українознавства

Науково-практичний семінар з народознавства

«Тісторобні традиції українців»

до 170-річчя з дня народження видатного етнолога Федора Вовка

(24 та 25 березня 2017 р.)

З нагоди 170-річчя з дня народження видатного етнолога Федора Вовка кафедра українознавства сумісно з Центром українських студій імені Д. І. Багалія філософського факультету, кафедрою пам’яткознавства та музеєзнавства Харківської державної академії культури та Старосалтівською селищною громадою провели 24 та 25 березня 2017 р. науково-практичний семінар із народознавства «Тісторобні традиції українців». На семінар завітали провідні фахівці з народознавства не тільки Харкова, а й Львова та Києва. 

Під час семінару були заслухані доповіді провідних народознавців щодо традицій тістотворення в українців, демонстрація етнографічних фільмів про традиції різних історико-етнографічних регіонів, ярмарок виробів із тіста мешканців Старосалтівської об’єднаної громади, виступи колективу «Салтівчанка» та дитячої студії «Джерело» Старосалтівського будинку культури, майстер-класи тісторобних традицій і дегустація готових виробів.

Семінар мав на меті не тільки спонукати відтворення народних тісторобних традицій, а підвищити туристичну привабливість регіону про що мова йшла на прес-конференції, що передувала семінару на платформі медіапроекту «Накипело»
https://www.youtube.com/watch?v=IdBIkQkbT-I

Програма семінару (.pdf)

Фотозвіт

Майстер-клас проводять студентки Харківської державної академії культури
та майстри виробничого навчання Старосалтівського аграрного ліцею