КАФЕДРА УКРАЇНОЗНАВСТВА

 Новини кафедри українознавства

Звіт про засідання з питань викладання дисципліни «Історія України»
для студентів непрофільних спеціальностей
(26 травня 2016 р.)

26 травня 2016 р. на кафедрі українознавства Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна відбулось засідання керівників кафедр вищих навчальних закладів, що забезпечують викладання дисципліни «Історія України» для студентів непрофільних спеціальностей.

Під час засідання були обговорені низка проблем. Зокрема «Особливості виховної роботи із студентами в сучасних умовах». У повідомленні д. і. н., проф. каф. українознавства Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна
Г. Г. Грінченко подано інформацію про особливості реалізації в університеті волонтерського наукового проекту «Харків’яни на фронтах АТО» та розкрито можливості його використання в рамках вивчення курсів з історії та культури України та організації виховної роботи із студентами на сучасному етапі.

Методичний та методологічний характер в рамках проблеми «Про співвідношення вузівського і шкільного курсів «Історії України» при викладанні для студентів непрофільних спеціальностей» мали доповіді к. і. н., доцента каф. українознавства Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна
А. М. Домановського та к. і. н., доцента каф. українознавства Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна В. П. Потоцького. Їх матеріали, спрямовані на допомогу викладачам, вміщено нижче.

Презентація до доповіді А. М. Домановського (.pdf)

Презентація до доповіді В. П. Потоцького (.pdf)

Оголошення про засідання