КАФЕДРА ТЕОРЕТИЧНОЇ І ПРАКТИЧНОЇ ФІЛОСОФІЇ

 Новини кафедри теоретичної і практичної філософії

До уваги абітурієнтів!

Оголошується набір на магістерську програму
“ФІЛОСОФІЯ”

за спеціалізаціями

ІСТОРІЯ ФІЛОСОФІЇ
Освітня програма розрахована на підготовку вільноїерудованої особистості, здатноїфахово аналізувати і вирішувати складні світоглядні проблеми в історичній перспективі розвитку мислення.
ОСВІТНЯ ПРОГРАМА передбачає ознайомлення студентів зі специфікою розвитку класичної і сучасної філософської думки, основних шкіл і напрямків філософського мислення, постановки і вирішення філософських проблем.

РОБОТА: Оскільки філософії привчає до свободи і креативності мислення, критично аналізувати і переосмислювати інформацію, дає вміння аргументувати свої думки, випускники можуть знайти себе в будь-яких сферах діяльності, зокрема науковій, педагогічній, громадській, політичній.

ПРИКЛАДНА ЕТИКА
Освітня програма розрахована на підготовку фахівців, здатних аналізувати і вирішувати складні етичні проблеми, що виникають під час міжособистісних і соціальних відносин у різних сферах життя.
ОСВІТНЯ ПРОГРАМА передбачає ознайомлення студентів зі специфікою сучасної корпоративної культури і міжкультурної комунікації, проблемами і шляхами їх вирішення у взаємовідносинах мас-медіа, політичних інститутів і суспільства, етичними проблемами бізнесу, професійної діяльності, управління, політичного дискурсу, інформаційною етикою, складними питаннями біоетики.

РОБОТА: Компетентності фахівця з прикладної етики визначальні для таких професійяк експерт, консультантз корпоративної етики і культури, менеджер по роботі з персоналом.

Контактна інформація:
Телефон: +380 (57) 707-54-77 — 
приймальна комісія філософського факультету

та на сторінці кафедри теоретичної і практичної філософії
і за адресою електронної пошти: philosophy.1804@karazin.ua