КАФЕДРА ТЕОРІЇ КУЛЬТУРИ І ФІЛОСОФІЇ НАУКИ

 Новини кафедри теорії культури і філософії науки

Оголошується набір в магістерську програму «Культурологія» 
спеціалізації «Теорія та історія культури» та «Мистецтвознавство»

Термін навчання 1 рік 4 місяці.

Навчання за бюджетні кошти та за контрактом.

Спеціалізація «Теорія та історія культури»

Культурологія належить до соціогуманітарних наук, що вивчає культуру, її структури, закони розвитку, поведінку людини. Спеціалізація «Теорія та історія культури» орієнтована на інтегративне і міждисциплінарне вивчення історії та теорії культури.

Навчання орієнтоване на підготовку фахівців, які володіють знаннями з новітніх тенденцій та напрямків сучасних культурологічних та комунікативних теорій, методами дослідження культури та креативним мисленням. 

Випускники-культурологи спеціалізації «Теорія та історія культури» можуть працювати в закладах культури і мистецтва (культурних і мистецьких центрах, галереях, музеях), медіасфері (журналах, інтернет-виданнях, телеканалах), закладах з адміністрування соціальних, культурних чи політичних проектів, освітніх установах і PR-агенціях.

Спеціалізація «Мистецтвознавство»

Культурологія – це соціогуманітарна наука, що вивчає культуру, її структури, закони розвитку, поведінку людини. Спеціалізація «Мистецтвознавство» орієнтована на інтегративне і міждисциплінарне вивчення мистецтва як складової культури.

Підготовка магістрів зі спеціалізації «Мистецтвознавство» передбачає вивчення чотирьох основних напрямів майбутньої діяльності у цій сфері: мистецтво та культура, сучасні теорії мистецтва, арт-кураторство, менеджмент у сфері мистецької діяльності. 

Випускники-культурологи спеціалізації «Мистецтвознавство» можуть працювати в закладах культури і мистецтва (галереях, музеях, культурних і мистецьких центрах), медіасфері (журналах, інтернет-виданнях, телеканалах), закладах з адміністрування соціальних, культурних чи політичних проектів, освітніх установах і PR-агенціях.

Докладніше про конкурсні предмети ЗНО, творчі випробування, необхідні документи читайте у
Правилах прийому.

Контактна інформація

Телефон: +380 (57) 707-54-77 — приймальна комісія філософського факультету

E-mail: d.v.petrenko.culture@gmail.com